Zen Servisi
0212 234 42 34

1620 Kere Okundu
Zen Servisi

Zen servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Zen marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Zen ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Zen servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Zen teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Zen tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Zen teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Zen servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Zen tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Zen ürünleri için Zen servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Zen servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Zen servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Zen servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Zen servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Zen servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Zen servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Zen tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Zen ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Zen servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Zen servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Zen tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Zen teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Zen Servis Hizmetleri

Zen Klima Servisi

Zen Klima Bakımı

Zen Klima Montaj ve Demontaj

Zen Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.