White Westinghouse Servisi
0212 234 00 45

1321 Kere Okundu
White Westinghouse Servisi

White Westinghouse servis teknolojinin önde gelen liderlerinden White Westinghouse marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız White Westinghouse ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. White Westinghouse servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile White Westinghouse teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için White Westinghouse tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. White Westinghouse teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için White Westinghouse servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. White Westinghouse tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı White Westinghouse ürünleri için White Westinghouse servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. White Westinghouse servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için White Westinghouse servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz White Westinghouse servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

White Westinghouse servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. White Westinghouse servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli White Westinghouse servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız White Westinghouse tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda White Westinghouse ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. White Westinghouse servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. White Westinghouse servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için White Westinghouse tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. White Westinghouse teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

White Westinghouse Servis Hizmetleri

White Westinghouse Beyaz Eşya Servisi

White Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi

White Westinghouse Buzdolabı Servisi

White Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi

White Westinghouse Fırın Servisi

White Westinghouse Kurutma Makinesi Servisi

White Westinghouse Klima Servisi

White Westinghouse Klima Bakımı

White Westinghouse Klima Montaj ve Demontaj

White Westinghouse Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.