Vestel Servisi
0212 234 42 34

1577 Kere Okundu
Vestel Servisi

Vestel servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Vestel marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Vestel ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Vestel servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Vestel teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Vestel tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Vestel teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Vestel servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Vestel tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Vestel ürünleri için Vestel servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Vestel servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Vestel servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Vestel servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Vestel servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Vestel servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Vestel servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Vestel tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Vestel ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Vestel servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Vestel servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Vestel tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Vestel teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Vestel Servis Hizmetleri

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Fırın Servisi

Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Vestel Ocak Servisi

Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Bakımı

Vestel Klima Montaj ve Demontaj

Vestel Klima Bakır Boru Tesisatı

Vestel Su Sebili Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.