Unkapanı Electrolux Servisi
0212 231 12 31

348 Kere Okundu
Unkapanı Electrolux Servisi

Unkapanı Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Unkapanı semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Unkapanı Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Unkapanı Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Unkapanı Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Unkapanı ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Unkapanı Electrolux Servis Hizmetleri

Unkapanı Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Unkapanı Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Unkapanı Electrolux Buzdolabı Servisi

Unkapanı Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Unkapanı Electrolux Fırın Servisi

Unkapanı Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Unkapanı Electrolux Ocak Servisi

Unkapanı Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Unkapanı Electrolux Klima Servisi

Unkapanı Electrolux Klima Bakımı

Unkapanı Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Unkapanı Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.