Teşvikiye Electrolux Servisi
0212 248 02 48

352 Kere Okundu
Teşvikiye Electrolux Servisi

Teşvikiye Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Teşvikiye semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Teşvikiye Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Teşvikiye Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Teşvikiye Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Teşvikiye ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Teşvikiye Electrolux Servis Hizmetleri

Teşvikiye Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Teşvikiye Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Teşvikiye Electrolux Buzdolabı Servisi

Teşvikiye Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Teşvikiye Electrolux Fırın Servisi

Teşvikiye Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Teşvikiye Electrolux Ocak Servisi

Teşvikiye Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Teşvikiye Electrolux Klima Servisi

Teşvikiye Electrolux Klima Bakımı

Teşvikiye Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Teşvikiye Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.