Tarabya Ferroli Servisi
0212 246 02 46

471 Kere Okundu
Tarabya Ferroli Servisi

Tarabya Ferroli Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Tarabya semtine Ferroli Servis hizmeti sunmaktadır.

Ferroli marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Ferroli Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayabilirsiniz.

Tarabya Ferroli Servisi müşterilerine sunmuş olduğu fiyat seçenekleri ve bakım, kurulum, montaj ve yedek parça temini gibi hizmetlerinin kalitesiyle sizlere uzun soluklu, kalıcı çözümler yaratırken oluşabilecek herhangi bir problemin önüne en başından geçerek istenmeyen masraflara karşı bütçenizi korumaktadır.

Kullandığınız ürünlerin orijinal olması cihazınızın akıbeti açısından son derece önemlidir. Orijinal olmayan ya da markanız ile uyumsuz aksesuarlar kullandığınız taktirde istemeden de olsa cihazınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle sahip olduğunuz ankastre cihazın, beyaz eşya, kombi ya da klimanın kullanım esaslarına cevap veren orijinal nitelik yedek parça ve aksesuarlar kullanmalısınız. Eğer orijinal ürün temin edebilme olasılığınız yoksa temin edeceğiniz ürünler, bir uzmanın önerisi doğrultusunda seçilmeli, sahip olduğunuz cihazın marka ve kalitesi ile örtüşür nitelikleri muhafaza etmelidir.

Ferroli Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Tarabya Ferroli Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Tarabya Ferroli Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Tarabya Ferroli Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Tarabya ve yakın semtlere Ferroli servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Tarabya Ferroli Servis Hizmetleri

Tarabya Ferroli Klima Servisi

Tarabya Ferroli Klima Bakımı

Tarabya Ferroli Klima Montaj ve Demontaj

Tarabya Ferroli Klima Bakır Boru Tesisatı

Tarabya Ferroli Kombi Servisi

Tarabya Ferroli Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.