Şişli Miele Servisi
0212 234 00 45

1472 Kere Okundu
Şişli Miele Servisi

Şişli Miele Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Şişli semtine Miele Servis hizmeti sunmaktadır.

Miele marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Miele Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak aynı gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Miele Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Şişli Miele Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Şişli Miele Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Şişli Miele Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Şişli ve yakın semtlere Miele servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Şişli Miele Servis Hizmetleri

Şişli Miele Beyaz Eşya Servisi

Şişli Miele Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Miele Buzdolabı Servisi

Şişli Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Şişli Miele Fırın Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.