Şişli General Electric Servisi
0212 246 02 46

1855 Kere Okundu
Şişli General Electric Servisi

Şişli General Electric Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Şişli semtine General Electric Servis hizmeti sunmaktadır.

General Electric marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel General Electric Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak aynı gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

General Electric Servisi' ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Şişli General Electric Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Şişli General Electric Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Şişli General Electric Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Şişli ve yakın semtlere General Electric servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Şişli General Electric Servis Hizmetleri

Şişli General Electric Beyaz Eşya Servisi

Şişli General Electric Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli General Electric Buzdolabı Servisi

Şişli General Electric Çamaşır Makinesi Servisi

Şişli General Electric Klima Servisi

Şişli General Electric Klima Bakımı

Şişli General Electric Klima Montaj ve Demontaj

Şişli General Electric Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.