Şirintepe Electrolux Servisi
0212 246 02 46

357 Kere Okundu
Şirintepe Electrolux Servisi

Şirintepe Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Şirintepe semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Şirintepe Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Şirintepe Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Şirintepe Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Şirintepe ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Şirintepe Electrolux Servis Hizmetleri

Şirintepe Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Şirintepe Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Şirintepe Electrolux Buzdolabı Servisi

Şirintepe Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Şirintepe Electrolux Fırın Servisi

Şirintepe Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Şirintepe Electrolux Ocak Servisi

Şirintepe Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Şirintepe Electrolux Klima Servisi

Şirintepe Electrolux Klima Bakımı

Şirintepe Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Şirintepe Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.