Şirintepe Altus Servisi
0212 248 02 48

394 Kere Okundu
Şirintepe Altus Servisi

Şirintepe Altus Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Şirintepe semtine Altus Servis hizmeti sunmaktadır.

Altus marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Altus Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Şirintepe Altus Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Şirintepe Altus Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Şirintepe Altus Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Şirintepe ve yakın semtlere Altus servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Şirintepe Altus Servis Hizmetleri

Şirintepe Altus Beyaz Eşya Servisi

Şirintepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Şirintepe Altus Buzdolabı Servisi

Şirintepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Şirintepe Altus Fırın Servisi

Şirintepe Altus Ocak Servisi

Şirintepe Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Şirintepe Altus Klima Servisi

Şirintepe Altus Klima Bakımı

Şirintepe Altus Klima Montaj ve Demontaj

Şirintepe Altus Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.