Siesta Servisi
0212 231 12 31

1372 Kere Okundu
Siesta Servisi

Siesta servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Siesta marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Siesta ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Siesta servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Siesta teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Siesta tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Siesta teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Siesta servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Siesta tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Siesta ürünleri için Siesta servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Siesta servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Siesta servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Siesta servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Siesta servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Siesta servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Siesta servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Siesta tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Siesta ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Siesta servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Siesta servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Siesta tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Siesta teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Siesta Servis Hizmetleri

Siesta Klima Servisi

Siesta Klima Bakımı

Siesta Klima Montaj ve Demontaj

Siesta Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.