Siemens Servisi
0212 234 00 45

1415 Kere Okundu
Siemens Servisi

Siemens servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Siemens marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Siemens ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Siemens servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Siemens teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Siemens tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Siemens teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Siemens servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Siemens tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Siemens ürünleri için Siemens servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Siemens servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Siemens servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Siemens servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Siemens servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Siemens servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Siemens servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Siemens tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Siemens ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Siemens servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Siemens servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Siemens tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Siemens teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Siemens Servis Hizmetleri

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens Fırın Servisi

Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Siemens Ocak Servisi

Siemens Elektrik Süpürgesi Servisi

Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Bakımı

Siemens Klima Montaj ve Demontaj

Siemens Klima Bakır Boru Tesisatı

Siemens Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.