Servis Hizmetleri
0212 246 02 46

4107 Kere Okundu
Klima, Kombi, Beyaz Eşya Servis hizmetleri

10 yılı aşkın tecrübesiyle servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşya, klima, kombi, doğalgaz sobası, elektrik süpürgesi ve şofbenler için sunan servisimiz satış sonrasında oluşabilecek teknik arıza, bakım gibi hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir. Çeşitli markaların ürünleri üzerine eğitimli ve uzman servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlamakta ve yaptığı işi faturalandırarak size güven vermektedir. Hizmetlerimiz sonucunda kestiğimiz fatura tarihinden itibaren cihazınız tarafımızdan bir yıl parça garantisi altına alınmaktadır. Servis ihtiyaçlarınıza en kaliteli ve hızlı çözümleri sunuyoruz.

 • Beyaz Eşya Servisi
  • Buzdolabı Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Çamaşır Kurutucusu Servisi
  • Fırın Servisi
 • Doğalgaz Sobası Servisi
 • Elektrik Süpürgesi Servisi
 • Klima Servisi
  • Klima Bakımı
  • Klima Montaj ve Demontaj
  • Klima Bakır Boru Tesisatı
  • Klima Gaz Dolumu
 • Kombi Servisi
  • Kombi Bakımı
 • Su Sebili Servisi
 • Şofben Servisi

Gezici servis araçlarımız ile İstanbul avrupa yakasında bir çok semte hizmet veren firmamız sizlere en hızlı servis hizmetini sunmaktadır. Çağrı merkezimize ulaşan talepleriniz operatörlerimiz tarafından size en yakın mobil servis ekibimizin yönledirilmesini sağlamaktadırlar. Gelişmiş müşteri takip sistemimiz sayesinde cihazlarınıza daha önce yapmış olduğumuz müdahaleler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede cihazınızın daha önce değişen parçaları ve yapılan işçilikleri takip edebilmekteyiz. Böylelikle size daha iyi hizmet verebilmekteyiz. Bizimle iletişim kurmak için 0212 248 02 48 numaralı telefondan servis merkezimizi arayarak irtibata geçiniz.

Servisimiz özellikle hijyen konusuna çok önem vermekte ve titizlikten taviz vermemektedir. Ürünlerinize yerinde bakım veya onarım yapılacaksa mutlaka galoş giyilir. Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler hakkında eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Firmamız garantisi bitmiş cihazlar için yapılan inceleme ve tespitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir. Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır. Garantisi bitmiş tüm ürünler için yapılan servis işlemlerinde değişen parça için 1 yıl garanti verilmektedir.

Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servisi - beyaz eşya servis

Beyaz eşya alırken ya da seçim yaparken gösterilen hassasiyet, kullanırken gösterilmediği gerçektir. Beyaz eşya servisi olarak bu istatiki duruma özel hizmetler vermek için araştırıyoruz.

Beyaz eşya secimi kadar önemli olan bir diğer husus da kullanım alışkanlıklarıdır. Geçmişten günümüze değişen her modelde teknolojik imkanlara daha çok sahip olan beyaz eşyalar, ihtiyaçları her ne kadar daha kolay karşılasa da, bilinçsiz kullanımdan doğan arıza sayısı da o oranda artmaktadır. Beyaz eşya servisi bu bilinçle yapılmalıdır.

Geçmişte mekanik ya da yarı elektronik özellikleri ile ön plana çıkan ürünler, bugün elektronik, dijital elektronik ve hatta, mikro bileşen özellikleri ile ön plandadır. Amaç aynı olsa da bizlere üstün konfor ve kolaylık sağladığı bir gerçektir.

Teknolojinin hız gelişimi, hayatımızın her alanına hakim olmuştur. Beyaz eşya grubumuzun tamamı da bundan haklı nasibini almıştır. Bu gelişmeyle birlikte hiçte umursamadığımız arıza kaynakları da değişmiştir. Bu arıza kaynakları Asgüven beyaz eşya servisi tarafından adım adım incelenmek ve eğitimlerde kullanılmaktadır.

Kullanıcıların umursamadığı bu arıza kaynakları aslında, büyük oranda dikkat etmekle önüne geçebileceğimiz beyaz eşya arızalarıdır. Geçmişte, en çok karşılaşılan arıza çeşitleri mekanik ya da basit elektronik arızalarıyken, artık içinde mini bilgisayar sistemlerinin bulunduğu mikro işlemcili, yazılım yönetimli arıza çeşitleriyle karşılaşıyoruz.

Tam da bu noktada hızla değişen teknolojiye ayak uyduramadığımız ve gerekli bilince sahip olamadığımız için, var olan kullanım alışkanlıklarımızın kurbanı oluyoruz. Servis Noktası Beyaz eşya servisi bu bilinci aşılamak için, küçük pratik bilgiler aktarmaya devam etmektedir.

Çünkü, artık beyaz eşya grubumuz her ne kadar, daha konforlu, daha kullanışlı, daha kaliteli olsa da, daha hassas, daha duyarlı, daha akıllı... Bu yüzden beyaz eşya grubumuzdan istediğimiz verimi alabilmek için, onun bize koyduğu kullanım şartlarına da uymamız gerekmektedir.

Marka marka tüm detaylara beyaz eşya servisi, klima servisi ve kombi serivisi blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bunun gibi özel bilgiler için blog sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Çünkü Servis Noktası beyaz eşya servisi, her marka ve model beyaz eşyalarınızda konforlu kullanım imkanı sunan bir bakış açısına sahiptir.

Ayni gün servis garantisi ile hizmet veren beyaz eşya servisi departmanımız, ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti kapınıza getirirken, sizlere huzur ve keyif yasatmak için çalışır.

Klima Servisi

klima servis - klima servisi

Klima Bakımı

Klima Bakımı
Cihazınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için senede en az iki defa periyodik klima bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Klimanızın bakımını ihmal etmeyin devam..

Klima Arıza Tespiti

Klima Arıza Tespiti
Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun alanında uzman deneyimli ekiplerimiz en kısa sürede cihazınıza müdahale ederek arıza tespiti gerçekleştirir. devam..

Klima Montaj Ve Yer Değişimi

Klima Montaj Ve Yer Değişimi
Klima montaj ve yer değiştirme işlemi uzmanlık isteyen bir iştir. Gelişi güzel yapılan klima montajından verim aılnamayacağı gibi kısa süre sonra cihazda sorunlar çıkabilmektedir. devam..

Klima Gaz Dolumu

Klima gaz dolumu
Klima cihazları soğutucu akışkan gazlar ile çalışmaktadır. Cihazınızdaki gazın bitmesi veya eksilmesi gibi durumlarda klima cihazınız ısıtma ve soğutma işlemi yapmayacaktır. devam..

2.El Klima Satışı

Sıfır ve ikinci el klima satışı
Asgüven Soğutma Sistemleri +Plus güvencesi ile bir çok markaya ait sıfır veya ikinci el klima satışımız bulunmaktadır, seçmesi sizden göndermesi bizlerden. devam..

Kombi Servisi

kombi servis - kombi servisi

Kombi Servisi konusunda sıkı bir takipçi ve semt semt görevlendirdiği servis araçları ile siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Yaygın servis ağı ve gezici ekipleri sayesinde Kombi Servis Merkezi alanında uzman bir kadro ile hareket ediyor. Servis konusunda işini iyi yapan ve uzun yıllar bu sektörde bulunan deneyimli personeli ile siz değerli müşterileni memnun etmeyi başarıyor.

Özellikle parça değişimlerinde sizlere sunulan garanti sayesinde akıllarda soru işareti kalmasını engelliyor. Bu sayede yedek parça değişimi için sizlere sunulan 1 yıl işçilik ve parça garantisi adınadır. 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezi ekipleri sizlere bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz her an arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.