Samsung Klima Servisi İstanbul
0212 246 02 46

1625 Kere Okundu
Samsung Servisi

Samsung klima servisi teknolojinin önde gelen liderlerinden Samsung marka klimaların garanti bitimi sonrası tamir ve bakım işlemlerini yapan klima servisidir. Aldığınız Samsung klima her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arızalanabilir. Samsung klima servisi bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Samsung klima teknik servis çalışanlarımız hafta içi 08:30 - 18:30 hafta sonu cumartesi günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Arızalanan klimanız için Samsung klima tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Samsung klima teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Samsung klima servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Samsung klima tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Samsung klimalar için Samsung klima servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Samsung klima servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Samsung klima servisi size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Samsung klima servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Samsung klima servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Samsung klima servisi çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Samsung klima servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Samsung klima tamir hizmeti aldığınız klimanız için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Samsung klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Arızalanan klimanız için Samsung klima tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Samsung klima teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Samsung Klima Servisi Hizmetleri

Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Bakımı

Samsung Klima Montaj ve Demontaj

Samsung Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.