Reşitpaşa Electrolux Servisi
0212 246 02 46

396 Kere Okundu
Reşitpaşa Electrolux Servisi

Reşitpaşa Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Reşitpaşa semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Reşitpaşa Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Reşitpaşa Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Reşitpaşa Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Reşitpaşa ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Reşitpaşa Electrolux Servis Hizmetleri

Reşitpaşa Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Reşitpaşa Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Reşitpaşa Electrolux Buzdolabı Servisi

Reşitpaşa Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Reşitpaşa Electrolux Fırın Servisi

Reşitpaşa Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Reşitpaşa Electrolux Ocak Servisi

Reşitpaşa Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Reşitpaşa Electrolux Klima Servisi

Reşitpaşa Electrolux Klima Bakımı

Reşitpaşa Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Reşitpaşa Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.