Regal Servisi
0212 234 42 34

1689 Kere Okundu
Regal Servisi

Regal servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Regal marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Regal ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Regal servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Regal teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Regal tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Regal teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Regal servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Regal tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Regal ürünleri için Regal servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Regal servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Regal servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Regal servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Regal servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Regal servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Regal servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Regal tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Regal ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Regal servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Regal servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Regal tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Regal teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Regal Servis Hizmetleri

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal Fırın Servisi

Regal Kurutma Makinesi Servisi

Regal Ocak Servisi

Regal Elektrik Süpürgesi Servisi

Regal Klima Servisi

Regal Klima Bakımı

Regal Klima Montaj ve Demontaj

Regal Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.