Profilo Servisi
0212 246 02 46

1551 Kere Okundu
Profilo Servisi

Profilo servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Profilo marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Profilo ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Profilo servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Profilo teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Profilo tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Profilo teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Profilo servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Profilo tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı Profilo ürünleri için Profilo servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Profilo servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Profilo servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Profilo servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Profilo servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Profilo servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Profilo servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Profilo tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Profilo ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Profilo servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Profilo servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Profilo tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Profilo teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Profilo Servis Hizmetleri

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Kurutma Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo Fırın Servisi

Profilo Ocak Servisi

Profilo Klima Servisi

Profilo Klima Bakımı

Profilo Klima Montaj ve Demontaj

Profilo Klima Bakır Boru Tesisatı

Profilo Su Sebili Servisi

Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.