North Aire Servisi
0212 234 00 45

1509 Kere Okundu
North Aire Servisi

North Aire servis teknolojinin önde gelen liderlerinden North Aire marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız North Aire ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. North Aire servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile North Aire teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için North Aire tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. North Aire teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için North Aire servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. North Aire tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgesel arızalı North Aire ürünleri için North Aire servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. North Aire servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için North Aire servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz North Aire servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

North Aire servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. North Aire servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli North Aire servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız North Aire tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda North Aire ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. North Aire servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. North Aire servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için North Aire tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. North Aire teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden ya da gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

North Aire Servis Hizmetleri

North Aire Klima Servisi

North Aire Klima Bakımı

North Aire Klima Montaj ve Demontaj

North Aire Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.