Midea Klima Teknik Servisi
0212 234 42 34

2450 Kere Okundu
Midea Servisi

Midea klima servisi Midea markalı klimaların, garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Midea klimalar her cihazda olduğu gibi zaman geçtikçe arızalanabilir. Ayrıca klimaların periyodik zamanlarla bakımının yapılması gerekmektedir. Midea klima servisi bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Bunların dışında klima montaj ve klima sökme işlemleri içinde klima servis imkanları sunmaktayız. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Midea klima teknik servisi çalışanlarımız, pazartesiden cumartesiye 08:30 - 18:30 saatleri arasında servis hizmeti vermektedir. Arızalanan klimalarınız için Midea klima tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir.

Daha güvenilir bir hizmet için Midea klima servisi size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Midea klima servisi hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaştıracaktır.

Midea klima servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Midea klima servisi çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede klimanız en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Midea klima servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Midea klima tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Midea klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Midea klima servisi için servis telefonlarından kayıt bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Midea klima tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Midea klima teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Midea Servis Hizmetleri

Midea Klima Servisi

Midea Klima Bakımı

Midea Klima Montaj ve Demontaj

Midea Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.