Kombi Servisi
0212 234 42 34

2723 Kere Okundu

Kombiniz arızalandığı zaman kombi servisi çağırmadan önce sizin yapmanız gerekenler,

Kombi Servisi ve Kombi Bakımı

Kombi cihazınızın sağlıklı ve daha tasarruflu çalışabilmesi için kombi bakımını ihmal etmeyiniz.

Kombiyi çalıştırmadan önce yapılması gereken kontroller?

Kombi cihazına elektrik akımı sağlıklı bir şekilde gelmelidir. Aynı şekilde gaz akışı da sağlıklı olmalıdır. Yani kombinin sigortası atmış ya da gaz vanası kapalı ise kombinin çalışmaması doğaldır. Tesisatta gerekli su basıncını sağlamakta, kombinin çalışması için gereken asgari şartlar arasındadır.

Kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler?

  • Kombide elektrik akımı var mı yok mu kontrol edilmeli
  • Kombiye gaz geliyor mu kontrol edilmeli
  • Kombide bulunan basınç göstergesi kontrol edilmeli (ideal su basıncı derecesi 1.5 bardır)

Kombinin çalışması için bütün koşullar mevcutsa ve kombi yanmıyorsa kombi servisinin çağrılması gereklidir.

Garanti kapsamı; üretilen malın üretim hatalarına karşıdır. Bacanın çekmemesi, tesisatın hatalı olması, sigortanın atmış olması, gaz vanasının kapalı unutulması, tesisattaki su basıncının düşük olması, reset yapmayı bilmemek garanti kapsamına girmez.

Kış ayı başlamadan kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin.

Kombi teknik servisi elemanları talebiniz sonucu servis hizmeti vermeye geldiğinde kombiniz hakkındaki sorunlarınızı tek tek anlatınız. Sizler ustalara hangi arızaları belirtirseniz kombi servisi ustaları da o arızaları giderir, ancak ustaların kontrol sırasında gözüne çarpan arıza olursa onları da müşteriye iletir. Kabul edilirse o arızalar da giderilir.

Soğuk kış ayları gelmeden kombi bakımı ve petek bakımını yaptırmanız, yakıttan tasarruf sağlamanıza yanı sıra cihazınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

Kombi Servisi kombinize bulunduğu yerde bakım yapar.

Atölyede yapılan bakımlarda müşterinin aklına "acaba ne bakım yaptı?" "benim parçamı değiştirdi mi?" gibi sorular takılır. Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak servisin elindedir. Servis isterse tüm bakımları müşterinin yanında yapabilir. Arızalı olan parçayı değiştirip kombinizi çalışır halde teslim etmek hem bize hem de siz müşterilerimize huzur verecektir.

Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi Bakımı

Petek Temizliği

Kombi Servis ve Bakım Hizmeti Verilen Markalar

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.