Servis Hizmeti Verilen Kombi Markaları
0212 231 12 31

9266 Kere Okundu

İstanbul Avrupa yakasında bir çok noktaya kombi servisi sağlayan firmamız, çok sayıda kombi markası için yerinde servis hizmeti sunmaktadır.

Kombi bakımı ve kombi onarımı hizmetlerini 1 yıl parça garantili olarak gerçekleştiren firmamız garantisi bitmiş ya da garanti dışı kalmış cihazlar için hizmet vermektedir.

Aşağıda ki listede hizmet verdiğimiz kombi markaları bulunmaktadır. Bu markaların yetkili servisi değiliz. Yetkili servis ihtiyaçlarınız için ilgili firmanın çağrı merkezlerini arayınız.

Kombi Servisi Hizmeti Verilen Markalar

Kombi Markaları

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.