Klima Bakır Boru Tesisatı
0212 246 02 46

3988 Kere Okundu

İstanbul Avrupa yakasındaki semtlere aynı gün Klima Bakır Boru Tesisatı hizmetimiz vardır. Klimalarınızın Bakır Boru Tesisatı işlemleri esnasında klimanız da kontol edilmektedir. Klima Bakır Boru Tesisatı uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır. Klima Bakır Boru Tesisatı Servisi, Klimanız için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve olağanca gücü ile çalışmaktadır.

Klima Bakır Boru Tesisatı

Klima tesisatlarının ve montajında kullanılan bakır borular, klimanın modeline ve gaz türüne göre değişiklik arz etmektedir. Klima bakır borularının iyi performans sağlaması için kullanıldığı mesafelerin ideal ölçülerde olması gerekmektedir. Küçük kapasiteli bir klimaya sahipseniz ideal bir boru montajının mesafesi 3 ila 3,5 metre arasındadır. Eğer bu ölçüler 5 metreyi geçerse klimanız verimli çalışmayabilir. Böyle bir durumda verim alabilmek için klimaya ekstra gaz şarj edilmesi gerekmektedir. Yüksek kapasiteli klimanıza ise 5 metrelik bakırdan üretilen boruları rahatlıkla monte edebilirsiniz.

Kullandığınız markaya göre Klima Bakır Boru ölçüleri değişiklik göstermektedir. Örnek olarak :

Vestel 24 btu = 1/4 -1/2 Samsung 18 btu = 1/4 - 1/2 Beko 24 btu = 5/8 - 1/4 ölçülerinde borularla monte edilmektedir.

En uygun fiyatlı Klima bakır boru tesisatı ve işçilik bedeli fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 248 02 48 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Klima Bakır Boru Hizmeti Verilen Markalar

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.