Kabataş Altus Servisi
0212 231 12 31

696 Kere Okundu
Kabataş Altus Servisi

Kabataş Altus Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Kabataş semtine Altus Servis hizmeti sunmaktadır.

Altus marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Altus Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Kabataş Altus Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Kabataş Altus Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Kabataş Altus Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Kabataş ve yakın semtlere Altus servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Kabataş Altus Servis Hizmetleri

Kabataş Altus Beyaz Eşya Servisi

Kabataş Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Kabataş Altus Buzdolabı Servisi

Kabataş Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Kabataş Altus Fırın Servisi

Kabataş Altus Ocak Servisi

Kabataş Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Kabataş Altus Klima Servisi

Kabataş Altus Klima Bakımı

Kabataş Altus Klima Montaj ve Demontaj

Kabataş Altus Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.