İndesit Servisi
0212 231 12 31

807 Kere Okundu
İndesit Servisi

İndesit servis teknolojinin önde gelen liderlerinden İndesit marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız İndesit ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. İndesit servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile İndesit teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için İndesit tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. İndesit teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için İndesit servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. İndesit tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı İndesit ürünleri için İndesit servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. İndesit servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için İndesit servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz İndesit servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

İndesit servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. İndesit servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli İndesit servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız İndesit tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda İndesit ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. İndesit servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. İndesit servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için İndesit tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. İndesit teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

İndesit Servis Hizmetleri

İndesit Beyaz Eşya Servisi

İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit Fırın Servisi

İndesit Kurutma Makinesi Servisi

İndesit Ocak Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.