Hicon Servisi
0212 234 00 45

2032 Kere Okundu
Hicon Servisi

Hicon servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Hicon marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Hicon ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Hicon servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Hicon teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Hicon tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Hicon teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Hicon servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Hicon tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Hicon ürünleri için Hicon servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Hicon servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Hicon servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Hicon servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Hicon servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Hicon servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Hicon servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Hicon tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Hicon ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Hicon servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Hicon servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Hicon tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Hicon teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Hicon Servis Hizmetleri

Hicon Klima Servisi

Hicon Klima Bakımı

Hicon Klima Montaj ve Demontaj

Hicon Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.