Haier Servisi
0212 246 02 46

1430 Kere Okundu
Haier Servisi

Haier servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Haier marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Haier ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Haier servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Haier teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Haier tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Haier teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Haier servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Haier tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Haier ürünleri için Haier servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Haier servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Haier servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Haier servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Haier servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Haier servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Haier servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Haier tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Haier ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Haier servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Haier servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Haier tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Haier teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Haier Servis Hizmetleri

Haier Klima Servisi

Haier Klima Bakımı

Haier Klima Montaj ve Demontaj

Haier Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.