Gayrettepe Altus Servisi
0212 234 42 34

659 Kere Okundu
Gayrettepe Altus Servisi

Gayrettepe Altus Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Gayrettepe semtine Altus Servis hizmeti sunmaktadır.

Altus marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Altus Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün içerisi ya da en geç ertesi güne servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Altus Servisi 'ni aradığınızda acil servis isteğinde de bulunabilirsiniz. Servis isteğiniz hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Gayrettepe Altus Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Gayrettepe Altus Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Gayrettepe Altus Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Gayrettepe ve yakın semtlere Altus servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Gayrettepe Altus Servis Hizmetleri

Gayrettepe Altus Beyaz Eşya Servisi

Gayrettepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Gayrettepe Altus Buzdolabı Servisi

Gayrettepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Gayrettepe Altus Fırın Servisi

Gayrettepe Altus Ocak Servisi

Gayrettepe Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Gayrettepe Altus Klima Servisi

Gayrettepe Altus Klima Bakımı

Gayrettepe Altus Klima Montaj ve Demontaj

Gayrettepe Altus Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.