Eminönü Mira Servisi
0212 248 02 48

369 Kere Okundu
Eminönü Mira Servisi

Eminönü Mira Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Eminönü semtine Mira Servis hizmeti sunmaktadır.

Mira marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Mira Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak aynı gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Mira Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Eminönü Mira Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Eminönü Mira Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Eminönü Mira Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Eminönü ve yakın semtlere Mira servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Eminönü Mira Servis Hizmetleri

Eminönü Mira Doğalgaz Sobası Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.