Elektrik Süpürgesi Servisi
0212 231 12 31

1931 Kere Okundu
Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik Süpürgesi Servisi donanımlı, uzman teknik servis personeli ile bir çok marka için servis hizmeti vermektedir. Garantisi bitmiş cihazlar için servis hizmeti verilmektedir..

Elektrik süpürgesi servisi konusunda deneyimli ve profesyonel teknik servis ekibi ile parça garantili, hızlı ve uygun fiyatlarda verilmektedir.

Elektrik süpürgesi servisi olarak, servis bilinci gelişmiş ve anlayışıyla kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ekiplerimiz, müşterilerimizin isteklerine uygun servis hizmetini sağlamaktadırlar.

Elektrik süpürgeleri için şimdilik yerinde servis hizmeti veremiyor, sadece atölyemize gelen cihazlara onarım yapabiliyoruz. Servis ihtiyaçlarınız için kendi bölgenize en yakın servisi arıyorsanız, cihazınızın markasına ait müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Elektrik Süpürgesi Servisi Hizmeti Verilen Markalar

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.