Duro Klima Bakır Boru Tesisatı
0212 231 12 31

1459 Kere Okundu

İstanbul Avrupa yakasındaki semtlere aynı gün Duro Klima Bakır Boru Tesisatı hizmetimiz vardır. Duro klimalarınızın bakır boru tesisat işlemleri esnasında Duro klimanız da kontol edilmektedir. Duro Klima Bakır Boru Tesisatı uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır. Duro Klima Bakır Boru Tesisatı Servisi, Duro Klimanız için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve olağanca gücü ile çalışmaktadır.

Duro Klima Bakır Boru Tesisatı

Duro Klima tesisatlarının ve montajında kullanılan bakır borular, Duro klimanın modeline ve gaz türüne göre değişiklik arz etmektedir. Duro Klima bakır borularının iyi performans sağlaması için kullanıldığı mesafelerin ideal ölçülerde olması gerekmektedir.

Uygun fiyatlı Duro Klima bakır boru tesisatı ve işçilik bedeli fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 248 02 48 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.