Dikilitaş Kombi Servisi
0212 234 00 45

624 Kere Okundu
 Dikilitaş Kombi Servisi

Dikilitaş kombi servisi hizmetleri deneyimli ve donanımlı çalışma ekibine sahiptir. Üstü düzey hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren kombi servisi hizmetleri sahip olduğu vizyonunu sürekli olarak geliştirmektedir. Siz değerli müşterilerinin güvenini kazanarak çalışmalarını sürdüren Dikilitaş kombi servisi hizmetleri 5 yıllık tecrübe sayesinde kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar. 2005 yılında bu yana diz değerli müşterilerinin hizmetinde olan Dikilitaş kombi servisi belirli bir program dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman çalışma ekibi tarafından hazırlanılan çalışma programı, tarafınıza büyük kolaylık sağlamaktadır. İlk seçiminiz olacak Dikilitaş kombi servisi, İstanbul’un neresinde olursanız olun hizmet sağlamaktadır.

Dikilitaş kombi servisi hizmetleri ilk adım da müşterisinin mekanına giderek tespit araştırması gerçekleştirmektedir.Bu planlama sürecinde kombi de meydana gelen arıza tespit edilmekte ve probleme yönelik çözüm üretilmektedir. Müşteri onayının alınmasının hemen ardından bakım ve onarım işlemlerine başlanmaktadır. 25 kişilik dev kadro ile hizmetinizde olan Dikilitaş kombi servisi müşterilerinin güvenini kazanarak bugünlere gelmiştir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün vizyonuna artı değer kazandırmaktadır.

Prestijinin farklılaşması adına hesaplı ve güvenli hizmetler sunan Dikilitaş kombi servisi bünyesinde çalışan tüm teknisyenler sertifikalıdır. İşini en iyi şekilde bilen ve alanında uzman olan çalışma ekibi kısa zaman da istenilen sonucu ön plana çıkarır. Arıza tespit durumlarında anında yanınızda olacak olan Dikilitaş kombi servisi hizmetleri müşteri memnuniyetine her şeyden önce önem vermektedir. Servis planlama dahilinde çalışmalarını sürdüren Dikilitaş kombi servisi hizmetleri ile sizler de kısa zamanda kaliteli kombi servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dikilitaş kombi servisi kombi onarımı, kombi bakımı ve petek bakımı işlemlerini Dikilitaş Airfel kombi servisi, Dikilitaş Alarko kombi servisi, Dikilitaş Arçelik kombi servisi, Dikilitaş Ariston kombi servisi, Dikilitaş Baxi kombi servisi, Dikilitaş Baykan kombi servisi, Dikilitaş Baymak kombi servisi, Dikilitaş Beko kombi servisi, Dikilitaş Bosch kombi servisi, Dikilitaş Demirdöküm kombi servisi, Dikilitaş Dolcevita kombi servisi, Dikilitaş E.C.A kombi servisi, Dikilitaş Ferroli kombi servisi, Dikilitaş Isısan kombi servisi, Dikilitaş Lambert kombi servisi, Dikilitaş Protherm kombi servisi, Dikilitaş Vaillant kombi servisi ve Dikilitaş Viessmann kombi servisi markaları için gerçekleştirmekteyiz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.