Dikilitaş Electrolux Servisi
0212 234 42 34

591 Kere Okundu
Dikilitaş Electrolux Servisi

Dikilitaş Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Dikilitaş semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Dikilitaş Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Dikilitaş Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Dikilitaş Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Dikilitaş ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Dikilitaş Electrolux Servis Hizmetleri

Dikilitaş Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Dikilitaş Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Dikilitaş Electrolux Buzdolabı Servisi

Dikilitaş Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Dikilitaş Electrolux Fırın Servisi

Dikilitaş Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Dikilitaş Electrolux Ocak Servisi

Dikilitaş Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Dikilitaş Electrolux Klima Servisi

Dikilitaş Electrolux Klima Bakımı

Dikilitaş Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Dikilitaş Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.