Diamond Electric Servisi
0212 234 42 34

1535 Kere Okundu
Diamond Electric Servisi

Diamond Electric servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Diamond Electric marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Diamond Electric ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Diamond Electric servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Diamond Electric teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Diamond Electric tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Diamond Electric teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Diamond Electric servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Diamond Electric tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Diamond Electric ürünleri için Diamond Electric servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Diamond Electric servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Diamond Electric servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Diamond Electric servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Diamond Electric servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Diamond Electric servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Diamond Electric servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Diamond Electric tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Diamond Electric ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Diamond Electric servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Diamond Electric servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Diamond Electric tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Diamond Electric teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Diamond Electric Servis Hizmetleri

Diamond Electric Doğalgaz Sobası Servisi

Diamond Electric Klima Servisi

Diamond Electric Klima Bakımı

Diamond Electric Klima Montaj ve Demontaj

Diamond Electric Klima Bakır Boru Tesisatı

Diamond Electric Kombi Servisi

Diamond Electric Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.