Demirdöküm Servisi
0212 234 00 45

1528 Kere Okundu
Demirdöküm Servisi

Demirdöküm servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Demirdöküm marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Demirdöküm ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Demirdöküm servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Demirdöküm teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Demirdöküm tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Demirdöküm teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Demirdöküm servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Demirdöküm tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Demirdöküm ürünleri için Demirdöküm servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Demirdöküm servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Demirdöküm servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Demirdöküm servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Demirdöküm servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Demirdöküm servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Demirdöküm servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Demirdöküm tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Demirdöküm ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Demirdöküm servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Demirdöküm servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Demirdöküm tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Demirdöküm teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Demirdöküm Servis Hizmetleri

Demirdöküm Doğalgaz Sobası Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Bakımı

Demirdöküm Klima Montaj ve Demontaj

Demirdöküm Klima Bakır Boru Tesisatı

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.