Delonghi Doğalgaz Sobası Servisi
0212 231 12 31

2083 Kere Okundu

Delonghi doğalgaz sobası servisi teknolojinin önde gelen liderlerinden Delonghi marka doğal gaz sobalarının garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Delonghi doğalgaz sobaları her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Delonghi soba servisi bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Delonghi soba teknik servis çalışanlarımız hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 - 18:30 saatleri arasında çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Delonghi doğalgaz sobası tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Delonghi doğalgaz sobası teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Delonghi doğalgaz sobası servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Delonghi soba tamir merkezimize bağlı olan bu araçların amacı bulundukları bölgede arızalı Delonghi sobalar için Delonghi servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Delonghi doğalgaz soba servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için firmamız size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Delonghi servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Delonghi servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

İstanbul Avrupa yakasındaki semtlere aynı gün Delonghi doğalgaz sobası servisi hizmetimiz vardır. Delonghi doğalgaz sobası tamir ve bakımı, uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır. Özel Delonghi Teknik Servisi, Delonghi doğalgaz sobası için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve olağanca gücü ile çalışmaktadır.

Doğalgaz Sobası Servisi

Delonghi Doğalgaz Soba Servisi donanımlı, uzman teknik servis personeli ile gezici servis araçları sayesinde hızlı Delonghi doğalgaz sobası servis hizmeti vermektedir. Merkezimizi aradığınız andan itibaren kısa bir süre sonra en yakın servis aracımızı size yönlendiriyoruz.

Delonghi Doğalgaz Soba Servisi konusunda deneyimli ve profesyonel teknik servis ekibi ile parça garantili, hızlı ve uygun fiyatlarda vermekte.

Delonghi Doğalgaz Sobası Kullanmadan önce yapılması gerekenler

Tesisat Kontrolü
  • LPG veya Doğalgaz bağlantılarında mutlaka sızdırmazlık kontrolünü yaptırınız.
  • Sızdırmazlık kontrolü sabun köpüğü veya özel sızdırmazlık köpüğü ile yapılmalıdır.
  • Kesinlikle alevle (kibirt, çakmak v.s.)kontrol etmeyiniz.
Gaz Kaçağı Hissediyorsanız
  • Gaz vanasını veya detantörü kapatınız.
  • Elektrik düğme ve prizlerine hiç ellemeyiniz. (Elektrikli cihazları ampul,lamba gibi açıp kapamayınız).
  • Alev veya kıvılcım çıkarabilecek hiçbir iş yapmayınız.
  • Pencere açarak ortamın derhal havalandırılmasını sağlayınız. Hemen dışarı çıkarak cihazınıza ait yetkili servisi veya gaz şirketlerini arayınız.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.