Beko Servisi
0212 234 42 34

2028 Kere Okundu
Beko Servisi

Beko servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Beko marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Beko ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Beko servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Beko teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Beko tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Beko teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Beko servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Beko tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Beko ürünleri için Beko servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Beko servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Beko servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Beko servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Beko servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Beko servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Beko servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Beko tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Beko ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Beko servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Beko servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Beko tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Beko teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Beko Servis Hizmetleri

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko Buzdolabı Servisi

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Fırın Servisi

Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko Ocak Servisi

Beko Elektrik Süpürgesi Servisi

Beko Klima Servisi

Beko Klima Bakımı

Beko Klima Montaj ve Demontaj

Beko Klima Bakır Boru Tesisatı

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Bakımı

Beko Su Sebili Servisi

Beko Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.