Baymak Servisi
0212 234 00 45

1799 Kere Okundu
Baymak Servisi

Baymak servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Baymak marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Baymak ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Baymak servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Baymak teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Baymak tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Baymak teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Baymak servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Baymak tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Baymak ürünleri için Baymak servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Baymak servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Baymak servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Baymak servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Baymak servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Baymak servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Baymak servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Baymak tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Baymak ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Baymak servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Baymak servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Baymak tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Baymak teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Baymak Servis Hizmetleri

Baymak Doğalgaz Sobası Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Bakımı

Baymak Klima Montaj ve Demontaj

Baymak Klima Bakır Boru Tesisatı

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Bakımı

Baymak Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.