Auer Servisi
0212 234 42 34

2072 Kere Okundu
Auer Servisi

Auer servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Auer marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Auer ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Auer servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Auer teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Auer tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Auer teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Auer servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Auer tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Auer ürünleri için Auer servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Auer servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Auer servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Auer servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Auer servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Auer servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Auer servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Auer tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Auer ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Auer servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Auer servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Auer tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Auer teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Auer Servis Hizmetleri

Auer Doğalgaz Sobası Servisi

Auer Klima Servisi

Auer Klima Bakımı

Auer Klima Montaj ve Demontaj

Auer Klima Bakır Boru Tesisatı

Auer Kombi Servisi

Auer Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.