Ataköy Demirdöküm Servisi
0212 234 00 45

516 Kere Okundu
Ataköy Demirdöküm Servisi

Ataköy Demirdöküm Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Ataköy semtine Demirdöküm Servis hizmeti sunmaktadır.

Demirdöküm marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Demirdöküm Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Ataköy Demirdöküm Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Ataköy Demirdöküm Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Ataköy Demirdöküm Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Ataköy ve yakın semtlere Demirdöküm servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Ataköy Demirdöküm Servis Hizmetleri

Ataköy Demirdöküm Doğalgaz Sobası Servisi

Ataköy Demirdöküm Klima Servisi

Ataköy Demirdöküm Klima Bakımı

Ataköy Demirdöküm Klima Montaj ve Demontaj

Ataköy Demirdöküm Klima Bakır Boru Tesisatı

Ataköy Demirdöküm Kombi Servisi

Ataköy Demirdöküm Kombi Bakımı

Ataköy Demirdöküm Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.