As Royal Servisi
0212 234 00 45

2395 Kere Okundu
As Royal Servisi

As Royal servis teknolojinin önde gelen liderlerinden As Royal marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız As Royal ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. As Royal servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile As Royal teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için As Royal tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. As Royal teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için As Royal servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. As Royal tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı As Royal ürünleri için As Royal servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. As Royal servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için As Royal servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz As Royal servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

As Royal servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. As Royal servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli As Royal servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız As Royal tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda As Royal ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. As Royal servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. As Royal servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için As Royal tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. As Royal teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

As Royal Servis Hizmetleri

As Royal Doğalgaz Sobası Servisi

As Royal Kombi Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.