Ariston Servisi
0212 246 02 46

1828 Kere Okundu
Ariston Servisi

Ariston servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Ariston marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Ariston ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Ariston servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Ariston teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Ariston tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Ariston teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Ariston servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Ariston tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Ariston ürünleri için Ariston servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Ariston servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Ariston servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Ariston servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır. Ariston beyaz eşya teknik servis bölümümüz içinde yer alan Ariston servisler; çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, elektrikli süpürge servisi, kurutma makinesi servisi yer almaktadır. Ariston ankastre teknik servis bölümümüz içinde yer alan Ariston servisler; ocak servisi, ankastre bulaşık makinesi servisi yer almaktadır.

Ariston servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Beyaz eşya servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Ariston servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Ariston tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Ariston ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Ariston servisi;beyaz eşya servisi, ankastre servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Ariston servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Ariston tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Ariston teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Ariston Servis Hizmetleri

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston Fırın Servisi

Ariston Kurutma Makinesi Servisi

Ariston Ocak Servisi

Ariston Klima Servisi

Ariston Klima Bakımı

Ariston Klima Montaj ve Demontaj

Ariston Klima Bakır Boru Tesisatı

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Bakımı

Ariston Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.