Arçelik Servisi
0212 248 02 48

2280 Kere Okundu
Arçelik Servisi

Arçelik servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Arçelik marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Arçelik ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Arçelik servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Arçelik teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Arçelik tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Arçelik teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Arçelik servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Arçelik tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Arçelik ürünleri için Arçelik servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Arçelik servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Arçelik servisi size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Arçelik servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır. Arçelik beyaz eşya teknik servis bölümümüz içinde yer alan Arçelik servisler; çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, elektrikli süpürge servisi, su sebili servisi, doğalgaz sobası servisi kurutma makinesi servisi yer almaktadır. Arçelik ankastre teknik servis bölümümüz içinde yer alan Arçelik servisler; ocak servisi, ankastre bulaşık makinesi servisi yer almaktadır.

Arçelik servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Beyaz eşya servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Arçelik servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Arçelik tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Arçelik ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Arçelik servisi;beyaz eşya servisi, ankastre servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Arçelik servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Arçelik tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Arçelik teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Arçelik Servis Hizmetleri

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Fırın Servisi

Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Arçelik Ocak Servisi

Arçelik Doğalgaz Sobası Servisi

Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima Montaj ve Demontaj

Arçelik Klima Bakır Boru Tesisatı

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Bakımı

Arçelik Su Sebili Servisi

Arçelik Şofben Servisi

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.