Arçelik Klima Servisi
0212 234 00 45

1492 Kere Okundu
Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima teknik tamir ve bakım servisi, garanti süresi bittikten sonra arıza yapan Arçelik klima' nızın bakımını, montaj-demontajını yapmak üzere faaliyet göstermektedir. Günüzde modern ve hızlı hayatın vazgeçilmez cihazları haline gelen klimalar beraberinde farklı yaşam kültürü getirdi.

Arçelik Klima Servisi

Yaşama farklı anlamlar katan cihazlar olarak tercih edilen Arçelik klimalar ısınma ve soğutma işlerinde ayrı bir güven veriyor. Hem yazın havayı serinletmek , hemde kışın havayı ısıtmak amacı ile iki yönü kullanım avantajına sahip olan Arçelik klimalar her iki ihtiyacı bir aletle karşılayabilme özelliğinden dolayı günüz şartlarında çok fazla tercih edilen cihazlar haline geldi.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima normal bakımı yapıldığı ve kurallara uygun kullanıldığı takdirde, kullanıcılarına uzun seneler fayda sağlayabilen cihazlardır. Arçelik Klima servisimiz markası ve modeli değişik olan her birimde kullanılan Arçelik klimaların bakım ve montajını yapabilecek bilgi ve kapasitede olan servis, elemanın, malzemenin, servis aracının en iyilerini kullanarak müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı ilke edinmiştir.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi sizlere avrupa yakasında yaklaşık yetmiş semt için;

  • Arçelik Klima Servis
  • Arçelik Klima Montaj
  • Arçelik Klima Demontaj (Klima Sökme)
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Bakır Boru Tesisatı
  • Arçelik Klima Gaz Takviyesi

hizmetleri için Arçelik Klima Servis hizmeti vermektedir.

Arçelik Klima Servis ihtiyacınız İçin 0212 234 4 234 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.