Alarko Kombi Servisi
0212 246 02 46

1600 Kere Okundu
Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi teknik tamir ve bakım servisi, garanti süresi bittikten sonra arıza yapan Alarko kombi' nizin tamir, onarım ve bakımını yapmak üzere faaliyet göstermektedir. Günümüzde modern ve hızlı hayatın vazgeçilmez cihazları haline gelen kombiler beraberinde kullanıcılarına farklı bir yaşam kültürü getirdi.

Alarko Kombi Servisi

Yaşama farklı anlamlar katan cihazlar olarak tercih edilen Alarko kombiler evlerin ısınma işlerinde ayrı bir güven veriyor. Kışın evleri ısıtmak amacı ile kullanılan Alarko kombiler günümüz şartlarında çok fazla tercih edilen bir cihaz haline geldi.

Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi bakımı yapıldığı ve kurallara uygun kullanıldığı takdirde, kullanıcılarına uzun seneler fayda sağlayabilen cihazlardır. Alarko Kombi servisimiz markası ve modeli değişik olan her birimde kullanılan Alarko kombilerin bakım ve servisini yapabilecek bilgi ve kapasitede olan servis, elemanın, malzemenin, servis aracının en iyilerini kullanarak müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı ilke edinmiştir.

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi sizlere Avrupa yakasında yaklaşık yetmiş semt için;

  • Alarko Kombi Servisi
  • Alarko Kombi Bakımı

için Alarko Kombi Servis hizmeti vermektedir.

Alarko Kombi Servis ihtiyacınız İçin 0212 234 4 234 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.