Alarko Carrier Servisi
0212 248 02 48

2174 Kere Okundu
Alarko Carrier Servisi

Alarko Carrier servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Alarko Carrier marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Alarko Carrier ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Alarko Carrier servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Alarko Carrier teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Alarko Carrier tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Alarko Carrier teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Bu durumda sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için Alarko Carrier servisleri adı altında bölgesel araçlar görevlendirmeye başladık. Alarko Carrier tamir merkezimize bağlı olan bu ofislerin amacı bulundukları bölgede arızalı Alarko Carrier ürünleri için Alarko Carrier servis hizmetini en hızlı şekilde vermektir. Alarko Carrier servisi olarak çevreye ve topluma daha faydalı bir firma olabilmek, müşteri menuniyetini sağlamak, sektörde lider olma yolunda hız kesmeden ilerlemek değişmez ilkelerimiz arasındadır.

Daha güvenilir hizmet için Alarko Carrier servis size çağrı merkezimizi aramak kadar yakın. Sizler için telefonları başında bekleyen çağrı merkezi çalışanlarımız isteyeceğiniz Alarko Carrier servis hizmetini gezici servis araçlarımız ile size en kısa sürede ulaşacaktır.

Alarko Carrier servisi sistemli bir şekilde işleyen firma kurallarımız mesai saatlerinden daha fazla performans alarak daha fazla müşterimize ulaşmaya çalışmaktadır. Alarko Carrier servis çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır vaziyette size teslim edilmiş olur. Yapılan tamir ve bakım masraflarını kredi kartı ile ödeme yapabilir, takılan parçaların 1 yıl garantisi vardır.

Firma içinde sizler için yapılan anketler çalışanlarımız sizler için sizlere sormuş olduğu sorulardan aldığımız cevaplar ile yola çıkarak geldiğimiz konum en kaliteli Alarko Carrier servisi. Konusunda uzman çalışanlarımız Alarko Carrier tamir hizmeti aldığınız ürününüz için sizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Alarko Carrier ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Alarko Carrier servisi bölümleri ile 7/24 verdiği hizmetten sizde faydalanın. Alarko Carrier servis telefonlarından servis kaydı bırakabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz için Alarko Carrier tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Alarko Carrier teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Alarko Carrier Servis Hizmetleri

Alarko Doğalgaz Sobası Servisi

Alarko Carrier Klima Servisi

Alarko Carrier Klima Bakımı

Alarko Carrier Klima Montaj ve Demontaj

Alarko Carrier Klima Bakır Boru Tesisatı

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Bakımı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.