Akaretler Kombi Servisi
444 92 60

270 Kere Okundu
Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombilerin garanti bitiminde oluşabilecek arızalarda, kombi bakımı ve parça değişimi gerektiğinde servis hizmeti sağlayan Akaretler kombi servisi, Akaretler ve yakın çevresi için kombi servis hizmeti sunmaktadır.

Marka fark etmeksizin kombilerin arızaları giderilerek, cihaz sahiplerine yerinde servis hizmeti sunulmaktadır. Yapılan işlemlerin ücretlerini dilerseniz peşin ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

Servis hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapılmaktadır. Görüşleriniz bizim için önemlidir. Şikayet öneri ve görüşleriniz için 444 9260 numaralı telefondan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Akaretler Kombi Bakımı

Her cihazda olduğu gibi kombilerde de belirli periyotlarla bakım ve kontrol gerekmektedir. Belirli süreler sonunda kombilerin içinde oluşabilen toz, kireçlenme ve birikintilerin temizlenmesi, cihazın içindeki parçaların sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilmesi, kalibrasyon yapılması ve test edilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde uzun süre kullanılmayan cihazlarında kontrolden geçirilmesi lazımdır.

Kombilerin sağlıklı ve performanslı bir şekilde çalışması için her yıl düzenli olarak bakım işlemi gerçekleştirilmelidir.

Akaretler Kombi Bakım Fiyatı

Kombi bakım fiyatları her sene düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel fiyat için 4449260 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Akaretler Airfel Kombi Servisi

Akaretler Airfel kombi servisi teknik hizmetlerini, kombi kullanıcılarına hesaplı ve kaliteli olarak sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir. Hizmet almak istendiğinde servis numaralarını aramak yeterlidir.

Akaretler Airfel kombi servisi, kombi teknik servisi, kombi bakım servisi, kombi arıza servisi Akaretler'in kaliteli, güvenilir ve etkin özel servisi olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Akaretler Alarko Kombi Servisi

Akaretler Alarko kombi servisi 2000 yılında başladığı kombi servisi hizmetlerinde önceliği her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli servis anlayışı olmuştur. Akaretlerin her noktasına Alarko kombi servis, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Kombi teknik servisi yapılan işlemlere bir yıl parça garantisi sunmaktadırlar. Akaretler Alarko kombi servisi uzun yıllar daha kombi kullanıcılarına hizmet etmek için, olası kombi arızaları için sorunsuz bir servis hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Alarko kombilerin arızalarını, bakımlarını ve kullanıcılardan gelen arıza kayıtlarını hızlı bir şekilde yerinde çözümlemektedir.

Akaretler Arçelik Kombi Servisi

Akaretler Arçelik kombi servisi hizmeti için 444 9260 numaralı çağrı merkezini arayabilir, acil kombi servis ihtiyacınız varsa belirtebilirsiniz.

Akaretler Arçelik kombi servisi hafta içi ve cumartesi günleri 08:30 - 19:00 saatleri arasında kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arıza çözümleri için hizmet vermektedir.

Akaretler Ariston Kombi Servisi

Akaretler Ariston kombi servisi, kullanıcılarının memnuniyeti için her yerde ve her zaman kaliteli servis hizmetini sunmak adına sürekli kendini yenilemektedir. Akaretler bölgesinde acil kombi servisi hizmeti sunan Akaretler Ariston kombi servisi size bir telefon kadar yakın. Haftanın 6 günü kombi servisi, kombi arıza, kombi onarım ve kombi periyodik bakım için bizden en sağlıklı çalışmalarla kaliteli hizmet olanağı sağlamaktayız.

Akaretler Baxi Kombi Servisi

Kombi Servisi konusunda sektöre öncülük eden Akaretler Baxi kombi servisi, Akaretler bölgesine yayılmış gezici kombi servisi ağıyla yerinde ve anında müdahale için her zaman hazır durumdadır. Firmamız Akaretler bölgesine 10 yıldan uzun süredir servis olanağı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımıştır. Firmamız ve çalışanları müşteri mağduriyeti yaşatmamak için en disiplinli ve düzenli şekillerde çalışarak en verimli çözümler üretmektedir. Teknik servis olarak hizmet sunmaktayız ve çoğu yetkili servislerden daha deneyimli işler çıkartmaktayız.

Akaretler Baykan Kombi Servisi

Akaretler Baykan Servisi Çağrı Merkezi; 0212 248 0 248 numaralı çağrı merkezimizden size en yakın ve hızlı sürede vermiş olduğunuz adres bilgilerine göre en kısa sürede servis desteği almanız mümkün olacaktır.

Akaretler Baymak Kombi Servisi

Akaretler Baymak kombi servisi teknik servis ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için haftanın 6 günü kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaktadır. Akaretler Baymak gezici servis ekibimiz kombi servis isteklerini alır ve en kısa sürede işlerini tamamlar.

Servis istekleri müşteri memnuniyetini sağlamak için verilen hizmet ile hızlı ve kesin çözüme ulaşır. Kombi servis istekleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Akaretlere komşu semtlere de hizmetimiz vardır.

Akaretler Beko Kombi Servisi

Akaretler Beko kombi servisi tarafından yapılmış olan arıza hizmetleri ve değiştirilmiş olan orijinal yedek parçalarınız 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti kapsamı altında olacaktır.

Akaretler Bosch Kombi Servisi

Akaretler Bosch kombi servisi kombi bakımınızı yaptırmayı unutmamanızı hatırlatır. Kombinizin ömrünü uzatmak adına yapacağınız bakım işlemi hem sizlerin yaşam alanlarını sıcak tutacak hem de evinizi, ofisinizi vs. alanlarınızda sıkıntı yaşatmayacaktır.

Tamiri yaptırdığınız kombiler için parça garantisi 1 yıl olarak müşterilerimize verilmektedir. 1 yıl içerisinde kombiniz aynı sorundan dolayı arızalanırsa, arızalı parçanın ücretsiz değişimi yapılacaktır. Akaretler Bosch kombi servisi kombiler için hızlı çözümler sunar.

Akaretler Demirdöküm Kombi Servisi

Akaretler Demirdöküm kombi servisi, profesyonel teknik servisi ile kaliteli ve hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan, kombide herhangi bir problem olup olmadığını öğrenilmelidir. Akaretler Demirdöküm kombi servisi, kombi arızalarının oluşmaması ve daha büyük sorunlara yol açmaması için, hızlı bir şekilde çözüm üreterek deneyimli ekibi ile hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Akaretler bölgesi Demirdöküm kombi servisi, teknik servis talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0212 248 0 248 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Firmamız tarafından tamiri yapılan arızalar ve değiştirilmiş parçalar 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır.

Akaretler Dolcevita Kombi Servisi

Akaretler semtinde oturuyor, Dolcevita kombi kullanıyorsanız ve kombi bakımı için hala harekete geçmediyseniz, kışa girmeden mutlaka kombilerinizi uzman bir teknik servise göstermeniz büyük önem taşımaktadır.

Akaretler Dolcevita kombi servisi kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerini hızlı, hesaplı ve kaliteli olarak aynı gün tamamlamaktadır.

Akaretler E.C.A Kombi Servisi

Isıtma ve soğutma sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Akaretler E.C.A kombi servisi, bireysel ısınma ve sıcak su temini için kullanılan kombi cihazlarının bakımları konusunda tüm Akaretler semtine servis hizmeti sunuyoruz.

0212 248 0248 numaralı çağrı merkez numarasından bakım ve servis isteğinde bulunabilir, kışa güvenle girmek için kombinize bakım yaptırabilirsiniz.

Akaretler Ferroli Kombi Servisi

Akaretler Ferroli kombi servisi ustaları, kombi bakımının can ve mal güvenliğinin yanı sıra enerji tasarrufu gibi pek çok avantajıda beraberinde getirdiğini belirtiyor. Yılda bir kez, kombinizin bakımını yaz veya kış aylarında yapılması önerilirken, rutin kontrollerin dışında, kombinin fanından ses gelmeye başlaması, sıcak suyun daha geç gelmesi ya da suyun ısınıp hemen soğuması durumunda da mutlaka Ferroli kombi servisine başvurmak gerekiyor.

Ayrıca uzmanlar kombide oluşacak arızaların önceden tespit edilip, daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verilmeden sorunun giderilmesi ve kombinizin ömrünün uzaması için düzenli olarak bakımının yapılmasının önemli olduğu konusunda uyarıyorlar.

Akaretler Isısan kombi servisi

Kombi Bakımı Demek Hem Tasarruf, Hem de Güvenlik Demektir…
Kombide fark edilemeyen olası arıza ve kaçakları tespit ederek, fark edilmesi ve gerekli tedbirlerin zamanında alınabilmesi açısından düzenli bakım yaptırılması gerekiyor. Kombide bir problem olup olmadığı ise ancak konusunda uzman servisler tarafından çözümler üretilebilmektedir.

Akaretler Isısan kombi servisi kombi için gerekli bu hizmetleri müşterilerine Akaretler semti için hızlı ve hesaplı şekilde gerçekleştirmektedir.

Akaretler Lambert Kombi Servisi

Kombi bakım ve kombi servisi alanında deneyimli ekibi ve profesyonel kadrosuyla Akaretler Lambert kombi servisi, bölgesinde Lambert markalı tüm kombilere servis hizmeti vermektedir.

Akaretler Lambert kombi servisi, arıza kaydı verme sürecini minimuma çekerek, talepleri hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Kombi kullanıcılarına servis talepleri için en kısa sürede geri dönüşte bulunulmaktadır.

Akaretler Protherm Kombi Servisi

Değişen ve gelişen ısıtma teknolojilerine uygun olarak Akaretler Protherm kombi servisi de donanımlarını yenilemektedir. Verdiği eğitimlerle müşterilerine üst düzeyde servis olanağı sunmak için sürekli çalışmaktadır. Kombi kullanımında bakım yapılmadığı için ekstra harcanan yakıt ve elektrik kaybının en az seviyeye indirmek için periyodik olarak kombi bakımı önerilmektedir.

Her gün, tüm Akaretler geneline Protherm kombi servisi hizmeti sunulmaktadır. Akaretler Protherm kombi servisine ulaşarak, kombiniz ile ilgili arızayı bildirebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en kısa zamanda hizmet sunacaktır.

Akaretler Vaillant Kombi Servisi

Akaretler Vaillant kombi servisi, mobil servis araçları ile haftanın 6 günü servis hizmeti sunmaktadır. Verilen hizmetler 1 yıl işçilik parça garantisi ile gerçekleştirilir. Kredi kartı veya peşin ödeme olanağı sunan Akaretler Vaillant kombi servisi, kombi arıza onarımı konusunda 20 yıla yakın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Vaillant kombilerin her türlü sorun, arıza ve ve bakımını kaliteli şekilde tamamlayıp, güvenilir servis hizmeti sunar. Vaillant markalı kombilerin bakımı yapıldığı gibi, istenirse profesyonel cihazlarla ekstra ücretle petek temizliği de yapılmaktadır.

Akaretler Viessmann Kombi Servisi

Yılda bir kez bakımı yapılmış bir kombi ile yakıt sarfiyatı önemli ölçüde düşürülmektedir. Viessmann kombilerin doğru kullanımı için cihazın sıcaklık ayarı değil oda sıcaklığı önemlidir. Normal bir oda sıcaklığı ortalama 20 derece kabul edilir. Burada dikkat edilmesi gereken oda sıcaklığının 20 derecede tutabilmek ve kombininde 50 ile 60 derece arasında çalışacak şekilde ayarlanmasıdır. 60 derece üzerinde kullanılan cihazların daha fazla yakıt harcadığı görülmüştür. Oda sıcaklığının sürekli 20 derecede tutabilmesi için ayarlama yapılmalıdır. Bu değerin üzerindeki her 1 derece ısı artışı yakıt tüketiminde % 6’lık bir artışa neden olmaktadır.

Akaretler Viessmann kombi servisi, kombi tamiri, bakım ve petek temizliği işlemlerini kaliteli ve hesaplı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.