Daikin Klima Bakır Boru Tesisatı
0212 231 12 31

1118 Kere Okundu

İstanbul Avrupa yakasındaki semtlere aynı gün Daikin Klima Bakır Boru Tesisatı hizmetimiz vardır. Daikin klimalarınızın bakır boru tesisat işlemleri esnasında Daikin klimanız da kontol edilmektedir. Daikin Klima Bakır Boru Tesisatı uzman teknik servis elemanlarımız tarafından yapmaktadır. Daikin Klima Bakır Boru Tesisatı Servisi, Daikin Klimanız için size en mükemmel hizmeti sunmakta ve olağanca gücü ile çalışmaktadır.

Daikin Klima Bakır Boru Tesisatı

Daikin Klima tesisatlarının ve montajında kullanılan bakır borular, Daikin klimanın modeline ve gaz türüne göre değişiklik arz etmektedir. Daikin Klima bakır borularının iyi performans sağlaması için kullanıldığı mesafelerin ideal ölçülerde olması gerekmektedir.

Uygun fiyatlı Daikin Klima bakır boru tesisatı ve işçilik bedeli fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 248 02 48 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.