Bahçelievler Electrolux Servisi
0212 248 02 48

502 Kere Okundu
Bahçelievler Electrolux Servisi

Bahçelievler Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Bahçelievler semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Bahçelievler Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Bahçelievler Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Bahçelievler Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Bahçelievler ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Bahçelievler Electrolux Servis Hizmetleri

Bahçelievler Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Bahçelievler Electrolux Buzdolabı Servisi

Bahçelievler Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Bahçelievler Electrolux Fırın Servisi

Bahçelievler Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Bahçelievler Electrolux Ocak Servisi

Bahçelievler Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Bahçelievler Electrolux Klima Servisi

Bahçelievler Electrolux Klima Bakımı

Bahçelievler Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Bahçelievler Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.