Alibeyköy Electrolux Servisi
0212 248 02 48

509 Kere Okundu
Alibeyköy Electrolux Servisi

Alibeyköy Electrolux Servisi mobil servis aracı yönlendirmesiyle tüm Alibeyköy semtine Electrolux Servis hizmeti sunmaktadır.

Electrolux marka cihazınızda arıza çıkması durumunda veya bakım ya da onarım isteğiniz olduğunda Özel Electrolux Teknik Servisi Çağrı Merkezi numarasından (0212 246 02 46 ) bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Electrolux Servisi 'ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.

Alibeyköy Electrolux Servisi hizmetleri 1 yıl parça garantili olarak verilmektedir. Servis istekleri online olarak takip edilmektedir.

İsterseniz Alibeyköy Electrolux Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Alibeyköy Electrolux Servisi isteğini Online İletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.

Alibeyköy ve yakın semtlere Electrolux servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Alibeyköy Electrolux Servis Hizmetleri

Alibeyköy Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Alibeyköy Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Alibeyköy Electrolux Buzdolabı Servisi

Alibeyköy Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Alibeyköy Electrolux Fırın Servisi

Alibeyköy Electrolux Kurutma Makinesi Servisi

Alibeyköy Electrolux Ocak Servisi

Alibeyköy Electrolux Elektrik Süpürgesi Servisi

Alibeyköy Electrolux Klima Servisi

Alibeyköy Electrolux Klima Bakımı

Alibeyköy Electrolux Klima Montaj ve Demontaj

Alibeyköy Electrolux Klima Bakır Boru Tesisatı

İletişim

☎ 0 212 234 00 45

☎ 0 212 234 42 34

☎ 0 212 248 02 48

☎ 0 212 231 12 31

Bizi Takip Edin

Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

Uyarı !

Sitemizde tanıtım amaçlı kullanılan logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.

asguvenservis.com adı geçen markaların ürünlerine özel servis hizmeti vermektedir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, ilgili firmaların Yetkili Satıcılar'ından veya Yetkili Servisler'inden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından asguvenservis.com'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.